Metamorfní technika, jemný dotek transformační síly
Je unikátem svého druhu, protože není ani léčbou, ani terapií, ani masáží, ale technikou, která pomáhá dát nový impuls naší vlastní vnitřní životní síle a která nám pomáhá co nejlépe využít náš potenciál.
Její aplikace působí na zlepšení zdraví, na přísun vnitřní síly, radosti, psychické vyrovnanosti a plné využití vlastních schopností a tvořivosti.
Důležitým "detailem" je, že při této metodě není nutné diskutovat o osobních problémech či zdravotních obtížích.
Metamorfní technika v bodech:
- Příjemná, relaxační, jemná a velmi účinná metoda pro uvolnění citových a emocionálních bloků a schémat, utvořených v období prenatálního vývoje.
- Takto vytvořené energetické bloky se pak odráží v praktickém životě člověka na úrovni fyzických nemocí, psychické nerovnováhy, různých stresů a poruch chování.
- Je založena na principu uvolnění energie vyživující bloky vzniklé z psychických stresů plodu i matky od početí do narození, které se fixují na reflexní zónu páteře, chodidel, rukou a hlavy. V těchto částech těla je zachycena celá časová perioda prenatálního období - od početí až po moment narození.
- Uzdravujícím zdrojem je zde životní energie přijímajícího, vrozená inteligence organizmu a jeho schopnost regenerace.
- Metamorfní technika je vhodná pro všechny, pro dospělé i pro děti. Je výborná pro urovnání hyperaktivity, poruch sebeovládání, agresivity, poruch CNS, ADD, autismu, pro zdravotně postižené, pro těhotné matky a zdravý vývoj jejich miminek.
- Je úspěšná při řešení zdravotních problémů i velmi starého původu.
- Má trvalý, hluboký a nenásilný účinek. Nemá žádné vedlejší účinky.
- Aplikuje se prostřednictvím jemných dotyků na reflexních zónách chodidel, rukou a hlavy.
- Metamorfika se zrodila z výzkumů, které v 50. letech 20. století započal anglický naturopat a reflexolog žijící v italském Toskánsku Robert St. John s dětmi, které trpěly autismem a Downovým syndromem.
- Jeho poznatky dále rozvinul Kanaďan Gaston San-Pierre, žijící v Anglii, který s Robertem St. Johnem spolupracoval v 70. letech a dal této metodě název metamorfní technika.